Grupa Perfect-Home to wszystko, czego potrzebuje inwestor. Zapraszamy do współpracy.

Architektura. Natalia Zamorska-Downer 608 279 803, ndstudio@ndstudio.pl

Projekty architektoniczne - procedury urzędowe - doractwo inwestycyjne. ND Studio Projektowe istnieje od 2004r. Z powodzeniem podejmujemy się realizacji różnego rodzaju wyzwań projektowych w tym budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej Współpracujemy z grupą specjalistów z dziedziny architektury, konstrukcji, dróg oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Wnętrza. MW projekt studio. Monika Wachowiak, 503 900 620, mwprojektstudio@gmail.com

Kiedy patrzysz na coś co cieszy i odpręża zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne jest otoczenie w którym się znajdujesz…tak dokładnie jest z wnętrzami. Chcę, aby każdy, niezależnie od wielkości powierzchni, czuł się w niej dobrze. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu takie spersonalizowane wnętrza projektuję dla ludzi. Tu więcej o moim doświadczeniu: http://linkedin.com/in/monika-wachowiak-990902a2

Usługi ogólnobudowlane. Michał Ślepak 508 071 761, pefecthomewroc@gmail.com

Kompleksowe usługi wykończeniowe mieszkań, domów oraz lokali pod klucz. W każdym domu, czy mieszkaniu bardzo ważnym elementem decydującym o funkcjonalności i estetyce jest łazienka. Dlatego w ramach jej remontu proponuje profesjonalne wykonanie m.in. wyburzeń, przeróbki instalacji wod-kan. oraz grzewczych i elektrycznych, a także podwieszanych sufitów, gładzi, czy też układania kafli, paneli.